Uzmanlık Alanlarımız

Home Hizmetlerimiz

Fdm Mühendislik

Fdm, deneyimli danışmanları ile işletmelerin stratejik hedeflerine ulaşmalarına rehberlik ediyor. Her bir müşteri için özel tasarlanmış stratejilerle, verimlilik artışı, maliyet azaltımı ve rekabet avantajları sağlıyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip eden danışmanlarımız, müşterilerimize öncü ve sürdürülebilir çözümler sunarak iş dünyasındaki değişen dinamiklere adapte olmalarına yardımcı oluyor.

Fdm Mühendislik Danışmanlık, enerji alt yapısı çözümleri konusunda da liderlik eder. Güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve enerji depolama sistemleri gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı projelerimizle, müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunuyoruz. Akıllı şebeke çözümlerimizle, enerjiyi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlıyoruz. Fdm Mühendislik Danışmanlık olarak, iş ortaklarımıza özel çözümler sunarak, enerji ve mühendislik dünyasında yeni ufuklara açılmalarını sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Fdm Mühendislik Danışmanlık olarak, müşterilerimizin zorluklarını fırsata çevirmelerine yardımcı oluyor, onları aydınlık bir geleceğe taşıyoruz.

 

Enerji nakil hattı

Enerji nakil hattı projeleri.

GES Projeleri

GES projeleri

On Grid Sistemler

On grid sistemler

Off Grid Sistemler

Off grid sistemler

Ag-Og Projeleri

Ag-Og projeleri

Aydınlatma Projeleri

Aydınlatma projesi

Şarj İstasyonu

Şarj istasyonları